KÖTÜ FOTOĞRAF YOKTUR, KÖTÜ BAKIŞ AÇISI VARDIR

Bir fotoğrafın en yanı, içerisindeki insanlar ve nesneler akıp giderken zamanda değişkenlik gösterebilen, fotoğrafın sabit kalması, deklanşöre bastığınız andan itibaren o anın ölümsüzlüğünü karşı koyulmaz zamana karşı ilan etmesidir. Ve asıl mühim olan mesele, 'O AN'ı yakalamaktır....

Mahatma Gandi, ''Herkesin eşit olması gerektiğine inanıyorum, muhabirler ve fotoğrafçılar dışında'' derken işte tam olarak bu noktaya parmak basıyor. Kendi deneyimlerimizden ve müşterilerimizden gelen geribildirimler doğrultusunda, rakiplerimizden sıyrıldığımız konular konusunda mütevazi olmayı tercih etmiyoruz. Bizi farklı kılan, sizi yıllar sonra O An'a geri döndürebilme konusundaki yeteneklerimiz. 

En iyi kameraya sahip olabilir, en iyi ekipmanlarla çalışabilir, en son teknolojinin en büyük takipçisi olabilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz göz, görebilmek yerine sadece ''bakıyorsa'', bütün bunların çok bir önemi yoktur. Bizler sizler için ''bakmayı'' değil, ''görmeyi'' garanti ediyoruz. Deneyimlemek için önünüzde en az bir şans var; bizler ise sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. 

HAKKIMIZDA