Gölgehanı Akademi

Gölgehanı Akademi'de buluşalım! 

2016 yılından beri varlığını sürdüren  Stüdyo Gölgehanı'nın fotoğraf ve video eğitimlerine başlamasıyla ortaya çıkan Akademi; fotoğrafa karşı ilgi duyan, merak eden, profesyonel anlamda kendini geliştirmek isteyen herkese kapılarını açmıştır. Bir fotoğrafın en iyi yanı, içindeki insanlar ve nesneler akıp giderken fotoğrafın sabit kalması, deklanşöre bastığınız andan itibaren o anın ölümsüzlüğünü karşı koyulmaz zamana karşı ilan etmesidir. Asıl mühim olan mesele, “o an” ı yakalamaktır. 

En iyi kameraya sahip olabilir, en iyi ekipmanlarla çalışabilir, en son teknolojinin büyük takipçisi olabilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz göz, görebilmek yerine sadece ''bakıyorsa'', bütün bunların çok bir önemi yoktur. Gölgehanı Akademi sizlere ''bakmayı'' değil, ''görmeyi'' öğretecektir.

 

Neler yapıyoruz? 

  • Fotoğraf teorisine dair eğitimler 

  • Stüdyo ortamında pratiğe dayalı uygulamalı eğitim 

  • Fotoğraf gezileri 

  • Fotoğraf okuma dersleri 

Gölgehanı Akademi'de en önem verilen nokta fotoğraf derslerinin pratikle buluşabilmesidir. Hobi fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı, moda çekimleri'ne vs. dair eğitimler öğrencilerin ihtiyacına göre oluşturulan özel sınıflarda gerçekleşir. 

Hadi gelin, Gölgehanı Akademi'de buluşalım!